Pristatymas

Nemokamas pristatymas (galimas tik užsakant rankenas) :
  • Nemokamas rankenų pristatymas Lietuvoje perkant daugiau nei 40,00 Eur.
Pristatymo būdai
 

• Nemokamas prekių atsiėmimas Klaipėdoje , Minijos g. 151

• Prekių pristatymas į namus kurjeriu ( be užnešimo ) į visus Lietuvos miestus –  

Jei perkate duris :
  -16 € ( pristatymo kaina nurodyta vienam durų komplektui )  Pristatymo terminas 3 - 5  darbo dienos ( jei tai sandėlio prekė ). Jei pirkėjas užsako užsakomąsias prekes , prekių pristatymo terminas skaičiuojamas individualiai derinant su Pirkėju .
Jei perkate rankenas : 
    -4€ ( pristatymo kaina nurodyta , kai užsakymo vertė nesiekia 40 € )  Pristaymo terminas 3 - 5 darbo dienos.
 
DĖMESIO! Siuntos pristatomos darbo dienomis 8-17 val. Prašome nurodyti tokį pristatymo adresą, kuriuo per 10 darbo dienų nuo užsakymo pateikimo 8-17 val. galėsite priimti siuntinį iš kurjerių. Kurjeris neskambina, kad suderintų Jums patogų pristatymo laiką, jis tik praneša, kad Jums atveža siuntą. Kurjeriams pranešus apie siuntos pristatymą ir neradus Jūsų nurodytu adresu, siunta bus grąžinta siuntėjui, o pakartotinas siuntimas bus apmokestintas papildomai.
 
Prekių grąžinimas
Nusipirkę netinkamos kokybės prekę, Jūs turite teisę grąžinti prekę per 7 (septynias) darbo dienas nuo jos pristatymo Jums dienos. Tokiu atveju netinkamos kokybės prekė nemokamai pakeičiama į kokybišką prekę arba Jums grąžinami sumokėti pinigai.
Tinkamos kokybės prekių grąžinimas galimas tik ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ nustatyta tvarka. Šiuo atveju prekių grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas.
Visais klausimais dėl prekių grąžinimo galite kreiptis skiltyje "Kontaktai" nurodytais telefonais arba el. paštu infodurusala@gmail.com
DĖMESIO: Pirkėjas gali pasinaudoti įstatymų nustatyta teise grąžinti prekę , jeigu prekė nebuvo naudojama, montuojama, ji nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos.
Visais atvejais prekes galima grąžinti tik originalioje pakuotėje!!!
 
Už grąžinamos prekės komplektaciją atsako pirkėjas. Jei prekė nesukomplektuota, pardavėjas nepriima grąžinamos prekės.
 
Pirkėjo teisė atsisakyti elektroninėje parduotuvėje su pardavėju sudarytos prekių pirkimo ir pardavimo sutarties netaikoma:
  • sutartims dėl pagal specialius vartotojo nurodymus pagamintų prekių, kurios nėra pagamintos iš anksto, ir kurios gaminamos, atsižvelgiant į vartotojo asmeninį pasirinkimą ar nurodymą.