Apie mus

MB Durų sala - prekybinę veiklą vystanti įmonė. Mūsų specializacija  mažmeninė prekyba įvairiausių tipų vidaus ir lauko durimis.

Mažmeninė ir e-prekyba

Stengiames eiti su laiku ir savo klientams pasiūlyti geriausią kainą ir patogumą, todėl neišėję iš savo namų, mūsų elektroninėje parduotuvėje galite nusipirkti prekes pigiau, nei durų salone !

 

Savo klientams galime pasiūlyti ne tik stilingas, bet ir saugias duris už neįtikėtiną kainą! To priežastis yra tiesioginis produkcijos importas iš Kinijos gamintojų fabrikų, bei ilgalaikis bendradarbiavimas su daugeliu Europos šalių durų gamyklų. Siūlydami pačias palankiausias sąlygas bei platų prekių asortimentą galime patenkinti statybų, remonto ir kitų sektorių poreikius bei padėti surasti tinkamiausią sprendimą tiek vertinančiam paprastumą, tiek išrankiam klientui.

Klientams siūlome tik iš kokybiškų žaliavų pagal naujausias technologijas gaminamą produkciją, atitinkančią Europoje galiojančius standartus.  Atsižvelgdami į Jūsų norus ir pageidavimus kiekvienais metais vis atnaujiname ir plečiame gaminių asortimentą.

Džiaugiamės esamais klientais ir nuolat ieškome naujų. Kviečiame statybines įmones, privačius statytojus bei mažmenines prekybos įmones abipusiai naudingam bendradarbiavimui.

Todėl, brangus kliente, jeigu JŪS:

  • taupote LAIKĄ, ieškodami KOKYBIŠKOS prekės;
  • norite IŠSAMIOS ir PROFESIONALIOS konsultacijos;
  • ieškote OPTIMALIOS paslaugos bei gero KAINOS ir KOKYBĖS santykio

apsilankykite mūsų salone, kur būsite maloniai aptarnauti ir galėsite išsamiau susipažinti su visa mūsų tiekiama produkcija.